Pani Grażynko, dziękujemy!

Pragniemy poinformować Państwa, iż z końcem czerwca 2018 roku pracę w naszej firmie zakończyła Pani Grażyna Fortuna-Janicka, przechodząc tym samym na zasłużoną emeryturę. Mamy zaszczyt podziękować Jej za blisko 20 lat pracy zawodowej w firmie STAN-MAL.

Chwile takie jak ta powodują zwykle, że staramy się dokonać bilansu, podsumowania. Chcielibyśmy, by podsumowując swoją karierę, wzięła Pani pod uwagę, oprócz ciężkiej pracy, chwil radosnych i smutnych, również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała Pani służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przeżyła Pani wspólnie z naszą firmą wiele różnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie rzetelność w pracy.

Droga Pani Grażynko! Dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej firmie. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Chcemy zapewnić Panią, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem.

Samych pogodnych i radosnych chwil.