Pergole

System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem. Aluminiowa konstrukcja pokryta farbą proszkową lub dekorem drewnopodobnym daje Państwu gwarancję na wieloletnie użytkowanie, bez konieczności konserwacji konstrukcji oraz możliwość szybkiego i łatwego demontażu po sezonie, również we własnym zakresie. System Pergola nie musi być na stałe związana z podłożem dzięki zastosowaniu specjalnych gazonów lub podłogi drewnianej, która dociąża konstrukcję.

ZŁA POGODA NIE JEST JUŻ PROBLEMEM.

Zastosowanie promienników kwarcowych Heliosa pozwoli Państwu zamienić powierzchnię przykrytą systemem Pergola w dodatkowe pomieszczenie. W porównaniu do tradycyjnych ogrzewaczy elektrycznych lub gazowych promienniki Heliosa zapewniają komfort termiczny natychmiast po włączeniu, nie wydzielają zapachów lub spalin, posiadają odporność na warunki atmosferyczne oraz są praktycznie bezobsługowe. Ponadto dzięki wysokiej wydajności (ponad 90% energii zamieniane jest na ciepło) oraz możliwości ogrzewania tylko wybranych stref promienniki Heliosa pozwalają znacznie obniżyć koszty ogrzewania.

BOGATE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI, DOSKONAŁA CENA.

System oparty jest na sposobie łączenia profili za pomocą łączników i głowic z możliwością regulacji kąta pochyłu. Pergolę konfigurujecie Państwo sami poprzez wybór dachu stałego z poliwęglanem wielokomorowym i tkaniną lub dachu ruchomego z systemem Veranda. Na państwa życzenie wyko-nujemy zwijane ściany boczne lub frontowe ze sterowaniem ręcznym lub automatycznym. Nasz autoryzowany partner pomoże Państwu w konfiguracji i bezpłatnej wycenie systemu Pergola.

PERGOLA PRZYŚCIENNA – PERGOLA 1

Pergola przyścienna

PERGOLA POJEDYNCZA – PERGOLA 2

Pergola pojedyncza

PERGOLA PODWÓJNA – PERGOLA 3

Pergola podwójna
Pergole

Skontaktuj się z nami

Dział rolet/bram/markiz

Sylwester Malicki

📞 42 712 79 79 wew. 115
📧 marketing@stanmal.pl
📧 rolety@stanmal.pl

Andrzej Leśniak

📞 601 366 700
📧 andrzej@stanmal.pl