Moskitiery

Aby skutecznie zabezpieczyć się przed owadami warto zainstalować w otworach drzwiowych i okiennych moskietiery. Ochrona przed insektami to nie jedyna zaleta tego rozwiązania, moskitiera znakomicie zabezpiecza wnętrza przed wlatywaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń jak liście czy inne elementy pylące z drzew. Swoje zastosowanie znajduje w firmach, domach, stołówkach i szpitalach.

MOSKITIERY RAMKOWE FIX

Moskitiery ramkowe

Bardzo ważną informacją jest fakt, że użycie moskitiery okiennej nie powoduje żadnych problemów z użytkowaniem okna, czy też rolety zewnętrznej. Dzięki bardzo łatwej konstrukcji, specjalne zaczepy na moskitierze pozwalają na bardzo łatwy demontaż ramy. Ułatwia to dostęp do okna w celu umycia go lub zdjęcie moskitiery na zimę, w celu zapewnienia dłuższej trwałości.

Stelaż moskitiery w miejscach przylegania do okna czy muru jest dodatkowo uszczelniany wsuwaną szczoteczką. Montowane na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

DRZWI PRZECIWINSEKTOWE Z ZAWIASAMI

Moskitiery przeciwinsektowe na drzwi

System ten umożliwia osłonę otworów drzwiowych przez insektami. Skrzydła moskitiery drzwiowej stworzone są ze specjalistycznych profili aluminiowych oraz posiadają naciągniętą siatkę.

Są bardzo praktycznym rozwiązaniem stosowanym przy drzwiach balkonowych, tarasowych czy też w wyjściach na ogród. Cienka budowa ramy pozwala na zastosowanie moskitiery nawet w miejscach gdzie nie ma za dużej przestrzeni.

Drzwi moskitierowe montowane są na 3 zawiasach, a do ich zamknięcia służy zamek magnetyczny. Moskitiera drzwiowa zamyka się samoczynnie dzięki zastosowaniu samozamykacza, co znacznie ułatwia użytkowanie.

MOSKITIERY PRZESUWNE

Moskitiery przesuwne

W przypadku, gdy mamy do czynienia z drzwiami podwójnymi, można zastosować moskitierę przesuwną. Jej specjalna konstrukcja oparta jest na profilu ze skrzydłami oraz maskownicami uzbrojonymi w szczotkowe uszczelki.

 

Montaż moskitier opiera się na prostym zamocowaniu futryny we wnęce, a następnie zamontowaniu w niej skrzydeł drzwi.

Przy dużych powierzchniach możliwe jest zastosowanie większej ilości drzwi przesuwnych, zamontowanych jedna za drugą. Przesuwne elementy mogą być zdejmowane.

MOSKITIERY ROLOWANE

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane to idealne rozwiązanie dla ochrony otworów okiennych oraz drzwiowych przed różnego rodzaju insektami. Są przeznaczone do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Obsługa moskitier jest niezwykle prosta, dzięki mechanizmowi sprężynowemu, który zdecydowanie poprawia wygodę pracy. Wszystkie elementy moskitiery posiadają dodatkowe szczotki, które są w stanie zapewnić dodatkową ochronę przed owadami. Łatwa konstrukcja pozwala na szybkie zabezpieczenie moskitiery przed warunkami atmosferycznymi, np. podczas zimy.

Moskitiery

Skontaktuj się z nami

Dział rolet/bram/markiz

Sylwester Malicki

📞 42 712 79 79 wew. 115
📧 marketing@stanmal.pl
📧 rolety@stanmal.pl

Andrzej Leśniak

📞 601 366 700
📧 andrzej@stanmal.pl