Automatyka do rolet

ROLETY DZIĘKI AUTOMATYCE SOMFY STAJĄ SIĘ WYGODNYM UZUPEŁNIENIEM CODZIENNEGO ŻYCIA

Nawet ciężkie osłony możemy jednym kliknięciem zamknąć, by chronić naszą prywatność, czy otworzyć, by łapać promienie słoneczne.

SOMFY OFERUJE KILKADZIESIĄT TYPÓW NAPĘDÓW DO ROLET ŁATWYCH DO INTEGRACJI

Inteligentna automatyka od Somfy zabezpieczy dom i podnosi poziom komfortu codziennego korzystania z urządzeń domowych.

FUNKCJE NAPĘDÓW SOMFY,
KTÓRE PRZEDŁUŻAJĄ ŻYWOTNOŚĆ TWOICH ROLET:

Detekcja przeszkód – Roleta zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody, chroniąc tym samym roletę i napęd przed uszkodzeniami.

Ochrona przed zamarzaniem – Automatyczne zatrzymanie jeżeli listwy są zablokowane przez lód.

Automatyczne ustawienia – Zostały stworzone w celu zapewnienia, że rolety otworzą się i zamkną całkowicie za każdym razem.

Zniechęcenie włamywaczy – Rolety wytrzymują próby otwarcia ich z zewnątrz dzięki dopasowanym dodatkowym blokadom.

KAŻDĄ ROLETĘ MOŻNA WYPOSAŻYĆ W NAPĘD ELEKTRYCZNY

Bez względu na to, czy posiadasz nowy dom, czy już istniejący, mamy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do różnych rodzajów rolet.

WYBIERZ WŁASNE STEROWANIE AUTOMATYKĄ DO ROLET

Twoje rolety moga być sterowane zarówno przez centralę Smart Home (za pomocą tabletu, smartfonu lub nawet smartwatch’a), jak również sterownikami naściennymi, pilotami zdalnego sterowania lub nawet wideodomofonem Somfy.

ZALETY ROLET Z AUTOMATYKĄ SOMFY

KOMFORT

Ułatw sobie życie i steruj wszystkimi roletami jednocześnie za pomocą intuicyjnej aplikacji TaHoma® Premium. Zamykaj lub otwieraj osłony i sprawdź na bieżąco na smartfonie, czy Twoje polecenie zostało wykonane. Dzieki zaprogramowanemu scenariuszowi stworzysz wyjątkowy klimat w swoim domu. To takie proste i wygodne.

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentna automatyka Somfy to poczucie spokoju każdego dnia. Gdy nie ma Cię w domu, rolety zamykają się i otwierają o określonych porach – Twój dom sprawia wrażenie tętniacego życiem, gdy Ty tymczasem odpoczywasz na wakacjach.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Automatyczne rolety zewnętrzne to dodatkowa warstwa izolacji termicznej, która zwiększa wydajność energetyczną Twojego domu. Naturalna wentylacja to niższe rachunki i oszczędności, które docenisz w każdym momencie.

OCHRONA WNĘTRZA

Silne promienie słoneczne niekoniecznie służą przedmiotom i meblom znajdującym się w naszym domu. Chroń kolory w swoich wnętrzach, instalując automatyczne rolety, które zamkniesz w najbardziej słoneczne dni.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ PORADY?

Jesteśmy certyfikowanym Somfy Expertem – dzięki temu masz gwarancję rzetelnej informacji oraz prawidłowego montażu auromatyki do rolet oraz rozwiązań SMART od firmy Somfy.

Jeśli Twoje napędy zostaną zainstalowane przez nas, otrzymasz przedłużoną gwarancję bezpośrednio od Somfy.

ZMIEŃ SWÓJ DOM, KORZYSTAJĄC Z INTELIGENTNEJ AUTOMATYKI SOMFY

Wystarczy połączyć napędy do rolet z centralą Connexoon. Inteligentna technologia oferowana przez Somfy pozwoli Ci sterować, zarządzać, kontrolować i programować domową automatykę bez względu na to, czy jesteś w domu czy poza nim. A intuicyjną i przyjazną aplikację Connexoon Window możesz z łatwością zainstalować w swoim smartfonie.

TWÓJ PIERWSZY KROK DO INTELIGENTNEGO DOMU

Zarządzaj inteligentnie swoimi roletami!

URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Spieszysz się? Teraz wystarczy jedno kliknięcie, by włączyć alarm, zamknąć wszystkie rolety i wyjść z domu.

OCHRONA

Napędy współpracuja z czujnikami pogody, zegarem i alarmem, dlatego zareagują na zmiany pogodowe takie jak zbyt silne słońce czy silny wiatr i zamkną roletę chroniąc wnętrze. Zareagują równiez w przypadku ingerencji niepowołanych osób.

SPRAWDZANIE OKIEN

Dzięki aplikacji mobilnej w kazdej chwili mozesz sprawdzić położenie rolet, a w razie potrzeby zmienić ich ustawienia, sterując jedną roletą, lub wszystkimi jednocześnie.

ZOBACZ KORZYŚCI, JAKIE DAJĄ INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA AUTOMATYKI DO ROLET

Twoje rolety i inne osłony okienne również mogą być Smart – nie musisz od razu budować całego inteligentnego domu.

Automatyka do rolet

Skontaktuj się z nami

Dział rolet/bram/markiz

Sylwester Malicki

📞 42 712 79 79 wew. 115
📧 marketing@stanmal.pl
📧 rolety@stanmal.pl

Andrzej Leśniak

📞 601 366 700
📧 andrzej@stanmal.pl