Serwis

Firma Stan-Mal posiada własny wysoko wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy naprawy poza gwarancyjne, regulacje, udzielamy fachowych porad w zakresie eksploatacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma STAN-MAL ma zaszczyt przedstawić Państwu propozycję współpracy w zakresie obsługi serwisowej posiadanych i użytkowanych przez Państwa okien, bram garażowych, wjazdowych, rolet aluminiowych zewnętrznych, krat zwijanych, markiz oraz automatyki do nich.

Od ponad 39 lat staramy się, aby oferowane przez nas usługi oraz produkty były najwyższej jakości. Większość istniejących firm próbuje zdobyć klienta oferując bardzo niskie ceny rezygnując z jakości i obsługi serwisowej. Konsekwencją takiej polityki jest to, że klient zostaje pozostawiony sam sobie i narażony jest na duże koszty napraw. Ponadto wiadomo, że każdy pracujący mechanizm wymaga regulacji i konserwacji, aby jego funkcjonowanie było dla nas bezpieczne i maksymalnie wydłużyło bezawaryjną pracę.

Firma nasza zajmuje się obsługą serwisową zarówno domów prywatnych, firm, centrów handlowych, jak i osiedli mieszkalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ilości wykonywanych prac możemy Państwu zaoferować stałe i atrakcyjne ceny na nasze usługi.

Oferujemy różnorodne programy opieki serwisowej dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz warunków pracy. Jednym z najczęściej stosowanych jest stały przegląd okresowy wykonywany przez naszych specjalistów. Zapewnia on wcześniejsze wykrycie usterek i zaoszczędzenie Państwu wydatków związanych z pomocą „na telefon”, kiedy urządzenie jest już całkiem niesprawne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą w zakresie stałego serwisu, prosimy o kontakt telefoniczny oraz spotkanie w celu określenia warunków serwisu.

Oczywiście dla niezainteresowanych stałą opieką serwisową oferujemy naprawy bieżące i awaryjne, wykonywane przez nasz serwis firmowy. 

zgłaszanie serwisu  serwis@stanmal.pl